• جمعه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9711-3492-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام‌جمعه شهر اقبالیه:

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه دشمن را نقش بر آب خواهد کرد

امام‌جمعه شهر اقبالیه گفت: حضور پررنگ مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال می‌تواند کلیه سناریوها و برنامه‌های دشمن را به‌هم‌ریخته و رنج دیگری را بر پیشانی آن‌ها بنشاند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهر اقبالیه حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاطمیان امام‌جمعه شهر اقبالیه در خصوص چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اهمیت راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: وقتی به توصیف امام خمینی (ره) در عظمت انقلاب اسلامی می‌رسیم با تعابیری به‌ظاهر عجیب همچون معجزه بزرگ الهی، پیروزی با تأییدات غیبی الهی، آشکار شدن نعمت بزرگ الهی، جلوه‌گر شدن نور خدا و پیروزی حق بر باطل مواجه می‌شویم که نشان می‌دهد نگاه ایشان به انقلاب اسلامی متفاوت از دیگران است.

وی افزود: نگاه امام نشان می‌دهد ایشان نقطه‌ای فرازمینی و نمادی از اعجاز الهی را می‌بیند که این نگاه در سخنان امام خامنه‌ای (مدظله) نيز به‌وفور مشاهده می‌شود.

حجت‌الاسلام فاطمیان با طرح این سؤال که چرا در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می‌کنید بیان کرد: نظام سلطه با به وجود آوردن فشارهای جدید ازجمله تحریک برخی افراد و گروه‌های ناراضی کشور که در شرایط سخت اقتصادی قرار دارند برای سازمان‌دهی ایجاد اغتشاش در کشور و تشدید تحریم‌های بعد از برجام درصدد جدایی مردم از حکومت است و به‌طورقطع ۲۲ بهمن را فرصت مناسبی برای دریافت سیگنال‌هایی جهت ارزیابی موفقیت‌های خود می‌داند.

وی عنوان کرد: ازاین‌رو حضور پررنگ مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال می‌تواند کلیه سناریوها و برنامه‌های دشمن را به‌هم‌ریخته و رنج دیگری را بر پیشانی آن‌ها بنشاند.

فاطمیان به بیان تأثیرات داخلی و خارجی حضور مردم در راهپیمایی امسال پرداخت و گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن آن‌هم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشان می‌دهد ملت ایران باگذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی بدون ترس و توجه به طرح‌های دشمنان خارجی از آرمان‌های انقلاب و اسلام کوتاه نخواهند آمد.

وی بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن یکی از عوامل مهم بازدارنده توطئه بدخواهان انقلاب اسلامی است و دشمنان اعتقاد مردم به نظام و انقلاب را در این مناسبت‌ها ارزیابی می‌کنند لذا مردم باید برای حفظ امنیت و استقلال کشور حضور هرچه باشکوه‌تر در راهپیمایی ۲۲ بهمن را داشته باشند.

خطیب نماز جمعه اقبالیه خاطرنشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نشان از اقتدار ملت ایران است، مردم به سران استکبار می‌گویند که هیچ گزینه‌ای اعم از تهدید نظامی و تحریم اقتصادی برایشان ترس‌آور نیست.

وی در پایان تصریح کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال می‌تواند خنثی‌کننده توطئه‌های دشمنان باشد زیرا دشمنان می‌بینند باوجود همه تهدیدها و خط‌ و نشان کشیدن‌ها ملت ما هرگز تسلیم بیگانگان نخواهند شد؛ ضمن اینکه جنبش بیداری اسلامی کشورهای منطقه که به بیداری انسان‌ها در اروپا و آمریکا انجامیده است چشم به پایمردی و استقامت ملت ما دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: