• یکشنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-7190-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پُست 63.20 کیلوولت پونک قزوین افتتاح شد

پُست 63/20 کیلوولت پونک قزوین جهت توسعه فیدرهای برق شهرستان قزوین با اعتبار ۴۰۲ میلیون تومان با حضور استاندار به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، سعید بهادیوند چگینی در آیین افتتاح پست برق پونک که با حضور استاندار برگزار شد، تصریح کرد: پروژه خروجی پُست 63.20  کیلوولت پونک قزوین با احداث ۵ هزار و ۱۱۸ متر شبکه ۲۰ کیلوولت جهت توسعه فیدرهای برق شهرستان قزوین و کاهش خاموشی‌ها به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: کابل‌کشی فشار متوسط زمینی به طول ۷۹۵ متر با کابل، احداث شبکه فشار متوسط هوایی تک‌مداره به طول ۹۴۲ متر، احداث شبکه فشار متوسط هوایی دو مداره به طول2۵۹۷ متر و تقویت شبکه فشار متوسط از تک‌مداره به دو مداره به طول ۷۸۴ متر ازجمله موارد این پروژه است.

مدیرعامل شرکت برق قزوین اظهار کرد: در حال حاضر 4 فیدر از ۱۲ فیدر پُست ۶۳ در حال استفاده هستند و ۶ فیدر هم در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: با احداث این پُست دیگر مشکل خاموشی در منطقه پونک نخواهیم داشت، درواقع برای مشترکان بالادست مشکلی نداریم، اما برای مرکز پرتودهی نیاز به ۱۲ کیلووات برق داریم که برای تأمین آن مشکلی نداریم.

بهادیوند چگینی یادآور شد: پُست پونک تا بلوار امیرکبیر به پُست مینودر آخرین نقطه غرب قزوین متصل و با فلکه سرداران رینگ شده است تا مشکلی برای خاموشی و تأمین برق نداشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: