• یکشنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-7390-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پرشورتر از چهل سال گذشته می‌آئیم/ اعلام مسیرهای راهپیمایی در قزوین

شورای هماهنگی تبلیغات «میدان میرعماد» و «سرپل طالقانی» را مبدأ مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن اعلام کرده و در اطلاعیه خود آورده است: «در روز ۲۲ بهمـن‌ماه ۱۳۹۷ همهٔ دنیـا شـاهد خواهنـد بـود که مردم همه یک‌صدا «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» را فریاد خواهند زد».

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، اطلاعیـهٔ فراخـوان و دعـوت عمـومـی برای خلـق حمـاسـه حضـور در فـجــر چهلـم انـقلاب اسـلامـی از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی صادر شد. در این اطلاعیه چنین آمده است: یوم‌الله بیسـت‌ودوم بـهمن، نــقطـهٔ اوج وحـدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت و باز تعریف حمایت چهـار دهه از انقلاب اسلامی است.

در ادامه این بیانیه عنوان شده است: حضـور حمـاسـی و وحـدت‌بخش مردم ایـران در راهپیـمایـی بـاشــکوه چــهــلمیـن ســالگـرد پیــروزی انــقلاب اســلامـی در سـراســـر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایهٔ نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب مایهٔ یأس و ناامیدی است.

در این بیانیه خاطرنشان شده است: اینک در چـهـلمیـن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در روز ۲۲ بهمـن‌ماه ۱۳۹۷ همهٔ دنیـا شـاهد خواهنـد بـود که مردم گران‌قدر ایران با هر بینش سیاسی، هر نوع سلیقه اجتماعی و از هـر دیـن، قـوم و نـژادی همه یک‌صدا «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» را فریاد خواهند زد.

در این بیانیه مطرح آمده است: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان قزوین ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از همهٔ فرزندان دیار شهیدان رجایی و بابایی دعوت می‌نماید تا بار دیگر با حضـور حماسـی، انـقلابــی و آمیختـه با بـصیـرت خود درصحنهٔ آوردگاه راهپیـمایی یـوم‌الله ۲۲ بهمـن‌مـاه، «شـکوه وحـدت و هـمبسـتگـی حضـور ملـی، عـزت و عظـمـت و اقتــدار» خویش را به نمایش گذارده و با آرمان‌های بلنـد بنـیان‌گـذار کبیـر انـقلاب اسـلامـی، حضـرت امام خـمـینی «رحمت لله علیه» و شهدا و مقـام معظـم رهبـری «مدظله العالی» تـجـدیـد بیـعت نـماینـد.

در پایان این بیانیه اعلام‌شده است: راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در شهر قزوین از ساعت ۱۰ صبح از مسیرهای ذیل به سمت چهارراه شهدا پرشورتر از چهل سال گذشته برگزار خواهد شد».

مسیرهای راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در قزوین:
۱-میدان میرعماد -خیابان نادری، سبزه‌میدان- خیابان پیغمبریه، خیابان شهدا -چهارراه شهدا
۲-سرپل طالقانی -خیابان طالقانی، سبزه‌میدان- خیابان پیغمبریه، خیابان شهدا -چهارراه شهدا

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: