• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9711-4892-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : گفتگو

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را ناکام کرد

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب انسجام و استحکام بنیان‌ها و پایه‌های نظام شده و پیام آن به دشمنان مشاهده موقعیت، قدرت، انسجام و وحدت ملت ایران است.

آیت‌الله عابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تصریح کرد: امسال چهلمین راهپیمایی ۲۲ بهمن را شرکت کردم، هرسال حضور مردم در راهپیمایی نسبت به سالهای قبل جدی‌تر می‌شود.

وی افزود: اعتقادات مردم هر روز قوی‌تر و دشمن‌شناسی آن‌ها جدی‌تر می‌شود، آثار نقشه‌ها و نیرنگ‌های دشمنان نیز هرروز شفاف‌تر می‌شود.

امام‌جمعه قزوین خاطرنشان کرد: دشمن عصبانی شده است و در مقابل آن شعور بالای سیاسی مردم باعث حضور گسترده در راهپیمایی می‌شود.

وی اظهار کرد: امسال در آستانه راهپیمایی از سوی دشمنان، فتنه‌انگیزان و سوء تدبیر داخلی برخی افراد مسائلی چون گرانی ایجادشده است تا حضور مردم را کمرنگ کنند اما موفق نشدند.استحكام نظام

عابدینی تأکید کرد: به معنای واقعی کلمه، راهپیمایی ۲۲ بهمن مانند سرمایه‌گذاری است، مردم هرسال با حضور در راهپیمایی برای پایه‌های نظام سرمایه‌گذاری می‌کنند که این موضوع فوراً در رفتار دشمنان مشاهده می‌شود.

وی بیان کرد: بعد از برگزاری راهپیمایی‌ها و حضور گسترده مردم، تحریم‌ها از ناحیه دشمنان سست می‌شود، ادبیات تهدیدها تغییر کرده و حالت التماس و ارتباط با ایران به خود می‌گیرد؛ هر وقت مردم جدی به میدان آمده‌اند رفتار دشمن تغییر کرده و به این نتیجه می‌رسند که نمی‌توانند برای آسیب رساندن به‌نظام تکیه کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: