• دوشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9712-2794-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین:

درب اداره کل ارشاد قزوین به روی همه باز است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: در استان قزوین استعدادهای بزرگی وجود دارد که باید شناسایی‌شده و زمینه فعالیت آن‌ها را ایجاد کرد لذا اعلام می‌کنم درب اداره کل فرهنگ و ارشاد استان به روی همه باز است و نمی‌توان آن را محدود به افراد خاصی کرد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، نشست خبری با حضور حجت‌الاسلام سید مهدی حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و حجت‌الاسلام علی رمضانی مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین ظهر امروز 13 اسفندماه به مناسبت بیست و ششمین سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در سالن جلسات اداره کل ارشاد اسلامی قزوین برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید مهدی حسینی در این نشست که نخستین مصاحبه مطبوعاتی وی نیز به شمار می‌رفت، اظهار کرد: استان قزوین پرورش‌دهنده شخصیت‌های برجسته‌ای است و به‌عنوان مهد بزرگان و شهدای بزرگی در کشور مطرح است که هنوز هم راه شهادت در استان ادامه دارد و ما مدیون همه آن‌ها هستیم.

وی افزود: در این استان استعدادهای بزرگی وجود دارد که باید شناسایی‌شده و زمینه فعالیت آن‌ها را ایجاد کرد لذا اعلام می‌کنم درب اداره کل فرهنگ و ارشاد استان به روی همه باز است و نمی‌توان آن را محدود به افراد خاصی کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین تصریح کرد: به‌عنوان کسی که از بدنه ارشاد هستم از عرصه‌های مغفول مانده حوزه فرهنگ و هنر آگاهی کامل دارم و روش و منش من این خواهد بود که بستر فعالیت افراد را در خود استان فراهم کنم.

این مسئول یادآور شد: باید پویایی، خروجی کار ارشاد باشد ازاین‌رو تعامل لازم را با همه خواهیم داشت و برنامه‌های مختلفی نیز برای اداره کل ارشاد برنامه‌ریزی‌شده و خواهد شد.

حجت‌الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: ما دشمن قسم‌خورده‌ای داریم لذا باید تلاش خود را در راستای جذب جوانان و ارائه برنامه‌های متناسب داشته باشیم که یکی از بهترین راه‌ها مساجد است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: ما هر چه داریم از مسجد است از این‌رو امام راحل آن را به‌عنوان سنگر معرفی کرده‌اند لذا سوق دادن جوانان به سمت مسجد می‌تواند بسیار راهگشا باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: