• دوشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9712-2991-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس اتحادیه مرغ و ماهی‌فروشان قزوین:

گرانی مرغ به دلیل تقاضای زیاد و قیمت بالای نهاده‌هاست

رئیس اتحادیه مرغ و ماهی‌فروشان قزوین با اشاره به اینکه گرانی مرغ به دلیل تقاضای زیاد و قیمت بالای نهاده‌هاست، گفت: به علت گرانی گوشت قرمز و ماهی، مصرف‌کنندگان به گوشت مرغ روی آوردند و میزان جوجه ریزی نسبت به مدت معمول بیشتر شده است.

اکبر آقاجانی رئیس اتحادیه مرغ و ماهی‌فروشان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: به علت گرانی گوشت قرمز و ماهی مصرف‌کنندگان به گوشت مرغ روی آوردند و میزان جوجه ریزی نسبت به مدت معمول افزایش‌یافته است.

وی با اشاره به اینکه گرانی مرغ به دلیل تقاضای زیاد و قیمت بالای نهاده‌هاست، ادامه داد: عرضه ماهی نسبت به 2 ماه گذشته بیش از 2 برابر افزایش پیداکرده است و روزانه 150 تُن مرغ با قیمت 14500 و 30 تُن نیز باقیمت 11500 در نمایشگاه بهاره، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌ها عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه مرغ و ماهی‌فروشان قزوین مطرح کرد: در حال حاضر روزانه 150 تا 200 تُن مرغ به تهران صادر و 140 تا 150 تُن از دیگر شهرها وارد استان می‌شود.

آقاجانی در پایان پیش‌بینی کرد: عرضه مرغ با شب عید به بیش از 300 تُن خواهد رسید چراکه در سال گذشته در سه شب منتهی به نوروز بیش از 300 تُن مرغ در واحدهای مربوطه عرضه شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: