• سه شنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-5790-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کشف 23 کیلو موادمخدر جاساز شده در بطری‌های آب‌معدنی

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از کشف 23 کیلوگرم مواد مخدر در این استان خبر داد که در بطری‌های آب‌معدنی جا ساز شده بودند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
سرهنگ منصور خدائی، اظهار کرد: در اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ مأموران انتظامی قزوین حین ایست و بازرسی و کنترل خودروهای عبوری در مبادی ورودی قزوین به یک دستگاه خودروی سواری پژو مشکوک و دستور ایست صادر شد.

وی افزود: راننده پژو بدون توجه به فرمان ایست مأموران با سرعت‌بالا متواری، که بلافاصله پس از طی مسافتی تعقیب و گریز در جاده «نسیم شمال» خودرو متوقف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین عنوان کرد: در بازرسی مأموران از خودرو مقدار 22 کیلو و 600 گرم تریاک در 39 عدد بطری آب‌معدنی کوچک که به طرز ماهرانه‌ای در خودرو جا ساز کرده بود کشف و راننده خودرو دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: مأموران این پلیس در اقدامی دیگر پس از متوقف کردن یک دستگاه اتوبوس در عوارضی آزادراه «قزوین- کرج» و بازرسی از آن مقدار 488 گرم مواد مخدر از نوع شیشه از یک مسافر اتوبوس کشف و متهم را به مقر پلیس انتقال دادند.

خدائی در پایان یادآور شد: متهمان پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: