• چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-5890-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در قزوین:

ارتباط ستاد مدیریت بحران با نیروهای مسلح تنگاتنگ است

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در بازدید از پایگاه هوانیروز شهید امینی آبیک گفت: ارتباط ستاد مدیریت بحران با نیروهای مسلح یک ارتباط نزدیک و تنگاتنگی است که باید تداوم و تقویت شود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، اسماعیل نجار معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به همراه زاهدی استاندار و جمعی از مدیران از پایگاه هوانیروز شهید امینی آبیک بازدید به عمل آورد.

وی بابیان اینکه پایگاه هوانیروز شهید امینی آبیک می‌تواند به‌عنوان یک مرکز پشتیبان ملی مطرح و مورداستفاده قرار بگیرد، افزود: ارتباط ستاد مدیریت بحران با نیروهای مسلح یک ارتباط نزدیک و تنگاتنگی است که باید تداوم و تقویت شود.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور خاطرنشان کرد: بر اساس سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری، استفاده از ظرفیت نیروهای مسلح در زمان وقوع حوادث غیرمترقبه و پیشگیری و ساماندهی مسائل و معضلات حوزه مدیریت بحران یک اصل اساسی است.

وی افزود: اعتقاد و جهت‌گیری ما در حوزه مدیریت بحران این است که از ظرفیت نیروهای مسلح به دلیل برخورداری از نظم و انضباط و سیستم فرماندهی به‌خوبی می‌توان در مقابله، مدیریت و کنترل حوادث با کارایی و نتایج بهتر استفاده کرد.

نجار مطرح کرد: در بسیاری از کشورها در زمان مقابله و مدیریت سوانح و حوادث ابتدا از روش قرنطینه کردن استفاده کرده و سپس سعی می‌کنند با استفاده از ظرفیت نیروهای مسلح برای امداد و نجات بهره بگیرند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: