• چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-6290-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کشف بیش از 6000 مواد محترقه در بوئین‌زهرا و البرز

بیش از 4107 عدد انواع مواد محترقه در شهرستان بوئین‌زهرا و 2645 عدد نیز در شهرستان البرز کشف شد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
سرهنگ حسین علیان‌نژادی فرمانده انتظامی بوئین‌زهرا اعلام کرد: در راستای اجرای طرح برخورد با فروشندگان مواد محترقه پس از کسب اخبار مبنی بر فروش مواد محترقه در 2 واحد صنفی در این شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران پس از شناسایی و بازدید از این واحدهای صنفی درمجموع تعداد 4107 عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز کشف و 2 نفر در این خصوص به مقر پلیس منتقل شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه هر 2 متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک در خصوص نگهداری و توزیع مواد محترقه مراتب را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی این فرماندهی اعلام کنند.

سرهنگ بهرام منصوری فرمانده انتظامی شهرستان البرز نیز اعلام کرد: در پی اعلام منابع و اخبار واصله مبنی بر فروش مواد محترقه مأموران انتظامی این شهرستان طی رصد اطلاعاتی پس از هماهنگی با مراجع قضائی طی یک اقدام ضربتی فروشنده مواد محترقه غیرمجاز را دستگیر کردند.

وی افزود: طی بازرسی از منزل فروشنده مواد محترقه تعداد 2645 عدد انواع مواد محترقه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز عنوان کرد: متهم دستگیر شده پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: