• یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-8490-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : گفتگو

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در گفت‌وگو با ایسنا:

تردیدی در خصوص زمین‌خواری «هفت‌سنگان» وجود ندارد

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: نسبت به هفت‌سنگان ذره‌ای تردید وجود ندارد چراکه اراضی هفت‌سنگان زمین کشاورزی بوده است که به تعاونی مسکن فروخته‌شده و این امر یک رسوایی است.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: نسبت به هفت‌سنگان ذره‌ای تردید وجود ندارد؛ اراضی هفت‌سنگان زمین کشاورزی بوده است که به تعاونی مسکن فروخته‌شده و همین امر یک رسوایی است، تعاونی مسکن به‌هیچ‌وجه نمی‌تواند طرف معامله زمین کشاورزی باشد.

وی ادامه داد: متخلفان اگر بگویند زمین کشاورزی بوده و قبلاً تغییر کاربری پیدا کرده است باید گفت که اگر تغییر کرده شما چرا زمین‌های مرغوب را به قیمت ارزان خریداری کردید و این امر هم تخلف بوده است.

رسوایی برخی مسئولان در زمین‌خواری هفت‌سنگان

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: مسئول مربوطه که این تخلف را انجام داد یک خائن بود و از موقعیت شغلی خود سوءاستفاده کرد و تعدادی از این اراضی توسط افرادی در روستایی در استان فارس خریداری‌شده است یعنی در قزوین سر کشاورز کلاه رفته و فرد دیگری از آن سوی کشور صاحب آن است.

وی مطرح کرد: من به دستگاه قضایی اعلام کردم و به‌صراحت گفتم که فرد مذکور خیانت و زمین‌خواری کرده است و اگر این‌گونه نبود علیه من شکایت کنید، اگر حرف من خلاف است از آن فرد حمایت کنید و عدم‌حمایت شما از مدیر مربوطه به مفهوم تخلف او است.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین عنوان کرد: تا حدودی ترمز زمین‌خواری در استان قزوین کشیده شده است و فرصت‌طلبان متوجه شدند که مسئولان و رسانه‌ها آن‌ها را رصد می‌کنند و ما منتظریم به‌زودی خبرهای خوبی را از پیگیری‌های دستگاه قضایی در مورد پرونده هفت‌سنگان بشنویم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: