• جمعه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-1192-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خروش مردم قزوین در حمایت از سپاه پاسداران

اقشار مختلف مردم و مسئولان قزوینی در حمایت از سپاه پاسداران و محکوم کردن اقدام مذبوحانه رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران راهپیمایی کردند.

به گزارش ايسنا منطقه قزوین، بعد از ظهر امروز بعد از اقامه نماز عبادی و سیاسی جمعه، خیابان امام خمینی (ره) به سمت میدان آزادی (سبزه میدان) قزوین شاهد حضور پرشور اقشار مختلف مردم و مسئولان در حمایت از سپاه پاسداران بود.

در این راهپیمایی باشکوه مردم با شعارهایی از جمله «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر ترامپ»، «من هم سپاهی‌ام»، «ملت سپاهی شده ترامپ روانی شده»، «ارتشی، سپاهی خدانگه دارتان» و «سپاه پاسداران حمایت، حمایت»، انزجار و خشم خود را از سیاست‌های مذبوحانه و غیرقانونی آمریکا و اقدام دونالد ترامپ در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی اعلام کردند.

مردم همچنین با در دست داشتن دست نوشته «من هم سپاهی‌ام» خشم و نفرت خود را از اقدام ننگین آمریکایی‌ها علیه سپاه فریاد زده و وحدت و همدلی خود را با سپاه به نمایش گذاشته و آمریکا را منشاء همه حرکت‌های تروریستی در دنیا دانستند.

از جمله زیبایی‌های این راهپیمایی پوشیدن لباس پر افتخار پاسداری توسط اقشار مختلف مردم و مسئولان بود که جلوه‌ای زیبا از همدلی و همراهی با سپاه پاسداران را به نمایش می‌گذاشت.

 در پایان این راهپیمایی قطعنامه‌ای در راستای نشان دادن حمایت راسخ ملت از سپاه پاسداران قرائت شد که با فریادهای الله‌اکبر حاضران مورد تأیید قرار گرفت.

به گزارش ايسنا، هم‌زمان با مردم غیور قزوین، نمازگزاران و مردم دیگر شهرها و مناطق استان نیز با برگزاری راهپیمایی از میعادگاه‌های نماز، پشتیبانی خود از سپاه را با سردادن شعارهای ضد صهیونیستی و ضدآمریکایی اعلام کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: