• شنبه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 981-2394-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس حوزه هنری استان قزوین:

واگذاری زمین پردیس سینمایی در مرحله نهایی است

رئیس حوزه هنری استان قزوین گفت: برای ساخت پردیس سینمایی راه و شهرسازی قدمی برداشته و زمین پردیس سینمایی به مرحله نهایی واگذاری رسیده است، ادامه روند ساخت پردیس نیاز به دستور استاندار دارد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، علی هوشمند در مراسم دیدار هنرمندان با استاندار قزوین که به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار شد، تصریح کرد: در سال گذشته فعالیت‌های فرهنگی و هنری مختلفی برگزار شد که می‌توان به رخداد عظیم کنگره شهدا، آیین تجلیل از دفاتر تئاتر مسجد، محفل ویژه بزرگداشت آیت‌الله باریک‌بین، برگزاری اردوی عکاسی تور هنر و صنعت، ساخت و طراحی مستند دو مدافع حرم الیاس چگینی و محمدرضایی، چهل مسجد و چهل نمایش، چاپ مجموعه داستان‌ اشاره کرد.

وی در ادامه با اشاره به دغدغه‌های هنرمندان قزوینی اظهار کرد: پردیس سینمایی شهر قزوین دو سالی بلاتکلیف بود که با حضور استاندار فعلی؛ راه و شهرسازی قدمی برداشت و زمین پردیس به مرحله نهایی واگذاری رسیده است.

رئیس حوزه هنری استان قزوین افزود: هرچند شرایط اقتصادی دولت خاص است اما ادامه روند ساخت پردیس نیاز به دستور استاندار دارد، همچنین درخواست دارم که نشست دوسویه استاندار با هنرمندان برگزار شود که هنرمندان بتوانند دغدغه‌های خود ازجمله بحث انجمن تئاتر را مطرح کنند.

وی تأکید کرد: یکی دیگر از مطالبات هنرمندان حوزه هنری در حوزه سینما و مربوط به پروژه شهید لشگری با عنوان 6410 است، پروژه‌ای که دو سال است درگیر آن هستیم و بخش پژوهشی آن انجام‌شده و برای شروع ساخت نیاز به حمایت دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: