• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-10690-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اعلام کرد:

خسارت 90 میلیارد ریالی سیل اخیر به زیرساخت‌های شهری استان

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اعلام کرد: بارندگی‌ها و سیل اخیر در استان قزوین بیش از 90 میلیارد ریال خسارت به زیرساخت‌های شهری وارد کرد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
مصطفی صالحی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها استانداری در مراسم معارفه شهردار جدید رازمیان اظهار کرد: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته سیل اخیر در شهرهای استان بالغ‌بر 90 میلیارد ریال به زیرساخت‌ها، تأسیسات، ابنیه، معابر و سازه‌های حفاظتی از رودخانه‌ها خسارت وارد کرده است.

وی افزود: شهرداران باید در راستای پیشگیری و مدیریت حوادث آتی جهت اجرای پروژه‌های پیشگیرانه، آمادگی مقابله با حوادث غیرمترقبه را داشته باشند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری بیان کرد: در حال حاضر یکی از دغدغه‌های مهم شهرداری‌ها، درآمدهای پایدار است و عدم توجه به این موضوع باعث کاهش کیفیت خدمات شهری شده است.

وی اضافه کرد: خدمت‌رسانی به مردم، اجرای پروژه‌ها بر اساس نیازهای شهروندان، برنامه محوری در چهارچوب بودجه، پرهیز از اجرای پروژه‌های غیرضرور و اجرای پروژه‌های ماندگار از اولویت‌های مدیریت شهری باید باشد.

صالحی یادآور شد: شهر رازمیان ظرفیت و پتانسیل گردشگری بسیار بالای دارد و امیدواریم مجموعه مدیریت شهری بیش از گذشته به این موضوع توجه کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: