• چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-11090-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ارسال محموله کمک‌های مردمی قزوین به مناطق سیل‌زده

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال‌احمر استان قزوین گفت: محموله کمک‌های مردمی این استان در قالب یک دستگاه کامیون به مناطق سیل‌زده ارسال شد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
داود ارجینی اظهار کرد: کمک‌های غیر نقدی مردم نوع‌دوست هر یک روز در میان پس از جمع‌آوری، تفکیک و بسته‌بندی مناسب با همکاری رانندگان خیر به استان‌های خوزستان و لرستان ارسال می‌شود.

وی ادامه داد: روز گذشته محموله‌ای به ارزش بیش از 3 میلیارد ریال کمک‌های غیر نقدی مردم نوع‌دوست استان به مناطق سیل‌زده خوزستان ارسال شد که این کمک‌ها شامل 34 قلم کالا مشتمل بر ست‌های بهداشتی، البسه، مواد شوینده، فرش، پتو و مواد غذایی بود که برای کمک به سیل‌زدگان این استان ارسال شد.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال‌احمر استان قزوین با اشاره به ادامه جمع‌آوری کمک‌های مردمی، تصریح کرد: عموم مردم می‌توانند کمک‌های نوع‌دوستانه خود را از قبیل مواد غذایی که زمان مصرف بیش از شش ماه دارند، پوشاک نو و اقلام بهداشتی در راستای کمک به هم‌وطنان سیل‌زده به جمعیت هلال و یا خانه‌های هلال تحویل دهند.

ارجینی در پایان اشاره کرد: مردم نوع‌دوست استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره‌حساب 99999 نزد تمام بانک‌ها واریز کنند، همچنین شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت به نام هلال‌احمر و 5894631850259730 بانک رفاه و شماره‌گیری کد دستوری #112 *780 * از دیگر راه‌های واریز کمک‌های نقدی به هم‌وطنان سیل‌زده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: