• شنبه ۱۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-2091-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار:

حمایت از تولید داخلی رویکرد دولت در تنگنای اقتصادی است

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری قزوین گفت: وقتی در تنگنای اقتصادی رویکرد دولت حمایت از تولید داخلی است و منابع بانکی را تأمین کرده، دستگاه‌های اجرایی و رؤسای بانک‌ها هم باید همت کنند و به کارها سرعت بخشند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، منوچهر حبیبی سرپرست معاونت اقتصادی استانداری قزوین ظهر امروز در کارگروه ستاد تسهیل و رونق تولید که در استانداری برگزار شد؛ اظهار کرد: سیستم پرداخت تسهیلات رونق تولید در کشور مناسب نیست و باید روند آن اصلاح‌شده و سرعت بیشتری پیدا کند.

وی اضافه کرد: پرداخت‌ها به‌روز نیست و به نظر می‌رسد در سال قبل وضعیت بهتری داشتیم و امسال از برنامه عقب هستیم.

معاون استاندار بیان کرد: هرچند در این شرایط واحدهای تولیدی با مشکلات تأمین مواد اولیه هم روبرو هستند اما همچنان پرداخت تسهیلات می‌تواند بخشی از مشکلات آن‌ها را حل کند و ما اصرار داریم روند پرداخت تسریع شود.

حبیبی گفت: وقتی در تنگنای اقتصادی رویکرد دولت حمایت از تولید داخلی است و منابع بانکی را تأمین کرده، دستگاه‌های اجرایی و رؤسای بانک‌ها هم باید همت کنند و به کارها سرعت بخشند.

وی در خصوص بند الف تبصره ۱۸ هم اظهار کرد: سهم وزارت صمت از این محل واریز شده اما سهم صندوق توسعه ملی داده نشده است که در صورت انجام آن باید برای پرداخت اقدام کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: