• یکشنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-2491-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری قزوین:

قزوین در زمینه انرژی‌های نو استانی مستعد است

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین گفت: سرمایه‌گذاران حوزه انرژی در استان تا صدور مجوزهای مربوط به راه‌اندازی شهرک 1000 هکتاری انرژی نباید معطل باقی بمانند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، منوچهر حبیبی در نشست ستاد سرمایه‌گذاری قزوین اظهار کرد: هفته گذشته در نشست استاندار قزوین با وزیران صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین رئیس‌کل بانک مرکزی، موضوعات متعددی مطرح شد که یکی از آن‌ها درخواست تصویب نهایی راه‌اندازی شهرک 1000 هکتاری انرژی بود.

وی با اشاره به اینکه دریافت مجوزهای استانی این شهرک در دست پیگیری بوده و در انتظار تصویب نهایی دولت است، ادامه داد: مکان ایجاد این شهرک در زمینی غیر زراعی و بیابانی است و با توجه به موقعیت ویژه استان قزوین در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر، ظرفیت بسیار مؤثری برای سرمایه‌گذاری دارد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری با اشاره به اینکه با تصویب نهایی راه‌اندازی این شهرک تمام تقاضاهای سرمایه‌گذاری انرژی به این شهرک مربوط خواهد شد، عنوان کرد: البته تا زمان موافقت نهایی دولت، نباید تقاضاهای سرمایه‌گذاری انرژی به این راه‌اندازی شهرک بلاتکلیف باقی بماند.

حبیبی در پایان از کارگروه زیربنایی استان به‌ویژه راه و شهرسازی خواست این‌گونه درخواست‌ها را دقیق بررسی کنند و صدور مجوز را در شرایط حاضر به ایجاد شهرک هزار هکتاری منوط نکنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: