• جمعه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 983-2092-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام‌جمعه موقت قزوین:

دشمن از غیرت مردم ایران می‌ترسد

امام‌جمعه موقت قزوین گفت: نتانیاهو در مصاحبه‌های اخیر خود ایران را کشوری بسیار قدرتمند خوانده است؛ این امر نشان می‌دهد امروز دشمن از ترس غیرت این مردم همچون فردی مارگزیده به خود می‌پیچد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، حجت‌الاسلام علی قابل امام‌جمعه موقت قزوین در خطبه‌های نماز جمعه این هفته که در مسجدالنبی (ص) برگزار شد، با اشاره به اهمیت امربه‌معروف و نهی از منکر تصریح کرد: اگر در جامعه‌ای امربه‌معروف و نهی از منکر کمرنگ شود، آنگاه اشرار بر مردم جامعه مسلط خواهند شد.

وی به عذاب وجدان روزه‌خواران در قیامت اشاره کرد و افزود: باید با مطالعه و تفکر در تعالیم اسلامی، تمرین و ممارست بر ترک عادت‌های زشت، انس گرفتن با قرآن کریم، شرکت در جلسات درس علما و بستن راه‌های نفوذ شیطان، ایمان خود را قوی کنیم.

امام‌جمعه موقت قزوین با بیان اهمیت انفاق، گفت: مردم ما با اینکه امروز در تنگناهای اقتصادی قرار داشته و با گرانی افسارگسیخته دست‌وپنجه نرم می‌کنند اما به کمک مردم سیل‌زده شتافته و در راه خداوند متعال اموال خود را انفاق کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به ترس دشمن از جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و خاطرنشان کرد: نتانیاهو در مصاحبه‌های اخیر خود ایران را کشوری بسیار قدرتمند خوانده است؛ این امر نشان می‌دهد امروز دشمن از ترس غیرت این مردم همچون فردی مارگزیده به خود می‌پیچد.

حجت‌الاسلام قابل عنوان کرد: دشمنان باید بدانند ما نه زیر بار ظلم می‌رویم و نه به کسی ظلم می‌کنیم و این سیره و روش امام راحل و مقام معظم رهبری است.

امام‌جمعه موقت قزوین در پایان گفت: ترامپ هم فردی بوقلمون صفت است و هر روز یک حرفی را می‌زند و در گفتار خود ثباتی ندارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: