• یکشنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-791-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری قزوین:

بنگاه‌داری و جانشینی بانک‌ها در واحدهای تولیدی مشکل‌ساز است

مدیرکل بازرسی و حقوقی استانداری قزوین گفت: بنگاه‌داری و جانشینی بانک‌ها در واحدهای تولیدی بحرانی و بدهکار اشتباه است و آن‌ها را به تعطیلی کشانده و موجب بیکاری کارگران می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، معصومه مرادیان در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اظهار کرد: در کنار مشکلات عدیده‌ای که تولیدکنندگان و صنعتگران با آن مواجه‌اند گاهی اوقات شاهد تصمیماتی هستیم که تیر خلاص را به سرمایه‌گذاران و کارآفرینان وارد می‌کند.

وی بیان کرد: در شرایطی که کشور در جنگ شدید اقتصادی است و با تشدید تحریم دشمنان مواجه شده ما به‌جای آنکه دست تولیدکننده را بگیریم با نگاهی بسته همچنان فضا را بر جهادگران عرصه اقتصاد تنگ‌تر می‌کنیم.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری قزوین تصریح کرد: از نگاه این اداره موضوع جانشینی بانک‌ها در واحدهای مشکل‌دار و بدهکار منطقی نیست و به تعطیلی واحدها منجر شده است.

مرادیان یادآور شد: متأسفانه در ۶۸ واحد تولیدی استان به دلیل مشکلات ایجادشده شاهد جانشینی بانک‌ها در این واحدها هستیم که به‌دلیل نبود دانش و تخصص اقتصادی در اداره این کارخانه‌ها با تعطیلی و خروج از چرخه تولید واحدها و بیکاری کارگران مواجه شده‌ایم.

وی بیان کرد: باید از بنگاه‌داری بانک‌ها در این شرایط جلوگیری کنیم و اجازه ندهیم صنایع موجود هم دچار بحران بیشتری شده و از چرخه فعالیت خارج شوند.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری گفت: باید تلاش کنیم با رفع موانع و قوانین دست‌وپاگیر از مسیر تولیدکنندگان در این شرایط بد اقتصادی همراه و کمک سرمایه‌گذاران و کارآفرینان باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: