• سه شنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-1890-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : گفتگو

آب منطقه هفت‌سنگان قزوین تا دو روز آینده وصل می‌شود

معاون حفاظت و توسعه آب منطقه‌ای قزوین گفت: دلیل قطعی آب منطقه هفت‌سنگان شکستگی لوله اصلی انتقال آب است و طی دو روز آینده وصل می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، امروز چند تن از مخاطبان ایسنا طی تماس تلفنی با این خبرگزاری عنوان کردند آب منطقه هفت‌سنگان قطع شده و با پیگیری و تماس اهالی از سوی اداره آب منطقه‌ای عنوان شده است که این امر به دلیل عدم پرداخت آب‌بها از سوی اهالی منطقه هفت‌سنگان بوده، ایسنا این موضوع را پیگیری کرده است.

یدالله ملکی معاون حفاظت و توسعه آب منطقه‌ای قزوین در گفت‌و‌گو با ایسنا تصریح کرد: علت اصلی قطعی آب شکستگی رو به روی پلیس راه است که در حال حاضر اکیپ ما در حال تعمیر آن است و تلاش می‌کنیم نهایتا تا دو روز آینده مشکل حل شود.

وی افزود: باتوجه به فرارسیدن فصل تابستان و محدودیت مصرف آب نیاز به صرفه جویی در این منطقه به شدت احساس می‌شود.

معاون حفاظت و توسعه آب منطقه‌ای قزوین اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که در این منطقه وجود دارد عدم پرداخت آب بها توسط ساکنین منطقه است این در حالی است که ساکنان این محله از رفاه نسبی برخوردار هستند.

وی تاکید کرد: اغلب منازل این منطقه دارای استخر و باغچه و باغ است و مصرف آب زیادی وجود دارد با این حال ۹۰ درصد ساکنین طی دو سال گذشته بدهی خود را پرداخت نکردند.

ملکی یادآور شد: هزینه دریافتی بابت آب بها صرف تجهیزات و تامین آب می‌شود، یکی از دلایل شکستگی لوله را می‌توان عدم پرداخت بدهی دانست چرا که هزینه مورد نیاز دریافت نشده است و آبرسانی و تجهیزات نیاز به آب بها دارد.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته هزینه انتقال آب و حفرچاه در این منطقه ۴۰۰ میلیون تومان بوده و هزینه دریافتی ۱۰ میلیون تومان بود، بنابراین از شهروندان تقاضا می‌شود که بدهی خود را پرداخت کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: