• جمعه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 984-492-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام‌جمعه موقت قزوین:

هیچ مرز و قانونی در حقوق بشر آمریکایی معنا ندارد

امام‌جمعه موقت قزوین گفت: در حقوق بشر آمریکایی هیچ مرز و قانونی معنا ندارد، جوانان فلسطینی که از حقوق خود دفاع می‌کنند را تروریست می‌خوانند و اسرائیل غاصب را مورد تأیید قرار می‌دهند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، حجت‌الاسلام علی قابل امام‌جمعه موقت قزوین در خطبه‌های این هفته نماز جمعه که در مسجدالنبی (ص) برگزار شد با اشاره به اینکه برجام ملعبه دست اروپایی‌ها شده است اظهار کرد: مسئولانی که به کدخدا اعتماد بیشتری داشته و ایمان ضعیفی داشتند مسبب این وضعیت فعلی شده‌اند.

 امام‌جمعه موقت قزوین بیان کرد: اهل فتنه باید بدانند که خداوند متعال بر تمام اسرار آن‌ها آگاه است و روزی خواهد رسید که اعمال آن‌ها را برای مردم آشکار خواهد کرد.

 وی با اشاره به مناسبت‌های هفته پیش رو اظهار کرد: در بازخوانی حقوق بشر آمریکایی‌ها این نکته را باید گفت که شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش ازجمله جنایاتی است که توسط آمریکایی‌ها صورت گرفته است.

 قابل عنوان کرد: حقوق بشر آمریکایی یعنی به فردی که هواپیمای مسافربری را مورد هدف قرار داده و این فاجعه را رقم‌زده است مدال می‌دهند.

 وی بیان کرد: در حقوق بشر آمریکایی هیچ مرز و قانونی معنا ندارد، جوانان فلسطینی که از حقوق خود دفاع می‌کنند را تروریست می‌خوانند و اسرائیل غاصب را مورد تأیید قرار می‌دهند.

حجت‌الاسلام قابل با اشاره به نوع دیگری از حقوق بشر آمریکایی گفت: از وقتی آمریکایی‌ها در افغانستان قدم گذاشته‌اند میزان تولید مواد مخدر در این کشور ۵۵ درصد افزایش پیداکرده این در حالی است که ما باید در حوزه مبارزه با مواد مخدر شهید بدهیم تا افیون وارد کشور نشود.

 امام موقت قزوین ضمن اشاره به اینکه آمریکایی‌ها هنوز رهبر عظیم‌الشان انقلاب را نشناخته‌اند تأکید کرد: رهبر معظم انقلاب سی سال است که سکان هدایت این کشور را به دست گرفته‌اند و تمام قدرت‌ها را با منطق و حکمت خود به‌زانو درآورده‌اند.

وی اظهار کرد: شیوخ عرب در موضوع فلسطین کاسه داغ‌تر از آش هستند، آن‌ها گاوهای شیردهی هستند که لگدها و شاخ‌هایشان برای مردم مسلمان است و منافع آن‌ها به آمریکایی‌ها می‌رسد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: