• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-6190-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

قلعه حسن صباح به سامانه فروش بلیط الکترونیک مجهز شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین خبر داد: همسو با اهداف سازمان میراث فرهنگی کشور جهت ارتقاء کیفیت ارائه خدمات به گردشگران در اماکن تاریخی پربازدید، قلعه حسن صباح واقع در منطقه الموت به سامانه فروش بلیط الکترونیک مجهز شد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، علیرضا خزائلی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین با اعلام این خبر اظهار کرد: به دنبال اجرای طرح توسعه بهره‌برداری از سامانه یکپارچه فروش بلیط الکترونیکی در موزه‌ها و اماکن تاریخی کشور جهت ارتقای کیفیت ارائه خدمات به گردشگران، قلعه تاریخی حسن صباح واقع در منطقه الموت که یکی از اماکن تاریخی پربازدید و جاذب گردشگر استان به شمار می‌رود، تحت پوشش این سامانه قرار گرفت و استند خودکار فروش بلیط در این اثر تاریخی راه‌اندازی شد.

وی افزود: با توجه به راهبرد سازمان میراث فرهنگی کشور در استفاده از ابزارهای نوین برای ارتقای كیفیت ارائه خدمات به گردشگران و تأکید سازمان جهانی گردشگری بر تحول دیجیتال در ارائه خدمات، راه‌اندازی سامانه فروش بلیط الكترونیك اقدام بسیار مؤثری جهت استفاده بهینه از نیروی انسانی و سهولت دسترسی گردشگران خارجی و داخلی به بلیت موزه‌ها و اماكن تاریخی و فرهنگی به شمار می‌رود.

خزائلی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم این سامانه به‌زودی در سایر سایت‌ها و اماکن تاریخی دیگر استان نیز راه‌اندازی شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: