• چهارشنبه ۳۰ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 985-4191-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار شهرستان قزوین گفت:

مهجوریت برخی شرکت‌های تولیدی در بازدیدهای میدانی مدیران

فرماندار شهرستان قزوین گفت: دلیل اصلی مهجور ماندن شهرک صنعتی لیا بی‌عدالتی در بازدیدهای میدانی است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قزوین، محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین با تأکید بر اجرای عدالت در بازدیدهای میدانی اظهار کرد: بی‌عدالتی در بازدیدها و معرفی شهرک صنعتی لیا باعث کند شدن چرخه تولید در این شهرک شده است.

وی ادامه داد: متأسفانه شاهد تبعیض قائل شدن در انتخاب و معرفی واحدهای تولیدی برای بازدیدهای میدانی توسط مسئولین هستیم که به‌جرئت می‌توان گفت دلیل اصلی مهجور ماندن این شهرک بی‌توجهی به واحدهای تولیدی و کم‌تحرکی برخی از مسئولین این شهرک صنعتی است.

فرماندار شهرستان قزوین افزود: عده زیادی از کارگران چشم‌انتظار نگاه ویژه دولت و ورود سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی جهت رونق تولید در واحدهای صنعتی خود هستند که این امر تنها با اجرای عدالت در بازدیدها، توجه ویژه و معرفی این شهرک به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی تحقق می‌یابد.

به گزارش ایسنا، شهرک صنعتی لیا با فاصله ۱۴ کیلومتری از شهرستان قزوین جزو شهرک‌های صنعتی با ظرفیت بالا در استان است که با ۲۵ سال سابقه در امر تولید نقش بسزایی در سرعت بخشیدن به چرخه تولید را دارد.

متأسفانه به دلیل بی‌توجهی به ترمیم و احیا زیرساخت‌ها و کم‌تحرکی برخی از مسئولین مرتبط با این شهرک از ۴۸۴ واحد تولیدی به ثبت رسیده تنها حدود ۳۰۰ شرکت مشغول فعالیت هستند که حل این مشکل عزمی راسخ، مدیریت واحد و پیگیری دلسوزانه را می‌طلبد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: